ZERO ONE TECHNOLOGY - HAKKIMIZDA

Zero One Technology 2018 yılında  kurulmuştur. Firma içerisinde web tasarım, web yazılım, grafik tasarım, seo, crm, sosyal medya danışmanlığı ve reklam alanlarında faaliyet göstermektedir. Fİrmanın müşterilerine sunduğu hizmetler dışında vermiş olduğu güven ve kaliteli projeler dışında müşteri memnuniyeti ön plana çıkarabilmek için yapmış olduğu destek bizi tercih etmeniz için geçerli bir neden olarak gösterilebilir.

 

Web tasarım sektöründe uzun süredir çalışmalar yaparak sektör içiresinde başarılı referanslara imza atan zero one technology ekibi yeni ismi ile sektöre hızlı bir başlangıç yapmıştır.

Zero One Technology kadrosu genç ve başarılı ekip bireylerinden oluştuğu için güncel yazılım ve kodlama dillerine hakim olup müşterilerimiz isteklerini sorunsuz ve başarılı bir şekilde hizmet olarak sunmaktadır.

Aynı zaman referanslarımız arasında yer almakta olan crm uygulamalarında değerli müşterilerimize bu alanda da hizmet sunup gerekli ihtiyaçlarını kısa vakitlerde çıkarabilmektedir.

ZERO ONE TECHNOLOGY 2018 yılında kurulmuştur. Firmamız etkin olduğu web tasarım, grafik tasarım ve web yazılım alanlarında faaliyet göstermektedir. Güncel altyapısı sayesinde günümüz koşullarına uygun profosyonel çalışmalar çıkarmaktadır. Firmanın temel koşulları müşteri memnuniyeti olup her zaman güvenilir ve başarılı bir şekilde yola devam etmektedir.


İLETİŞİM BİLGİLERİ
İstanbul/TÜRKİYE
www.zeroonetec.com
Telefon: +90 531 277 7101
copyright © 2019 ZEROONETEC.COM Tüm Hakları Saklıdır.