ZERO ONE TECHNOLOGY - GOOGLE REKLAMLARI NEDİR?

Google Reklamları nedir sorusuna firmamızın şu şekilde yanıt vermektedir.

Google reklamları web sitenizin google arama motorlarında ve anlaşmalı olan wbe sitelerinde tıklanma başına belirlen ücret doğrultusunda yapılan reklam çalışmalarıdır.

Google tarafına yaptığımız analizlerde çıkarmış olduğumuz anahtar kelimeler ile şirketinizi reklamını google tarafından çıkartmaktayız.

Zero One Technology olarak web sitenizin en uygun reklamını oluşturarak en uygun kitleye en uygun maaliyetler ile çıkartıp şirketiniz çıkarları doğrultusunda ilerliyoruz.

Firma tanıtımızın için makul fiyatlar ile reklamlarını sağlayıp ücretli tanıtımlarına google reklamlarını kullanarak şirketinizi hedef kitleye tanıtımını yapıp isminizi duyurmaktayız.

Zero One Technology google reklamları sektöründe başarılı projelere imza atıp firmanızı bu alanda temsil etmek için hizmet ve destek vermekteyiz.

Google reklamları tarafından kullanıcılardan almış olduğumuz bilgileri firmanızdaki yetkileri kişilere anlık iletip müşterilerinize anlık iletim sağlanma imkanı vermekteyiz.

ZERO ONE TECHNOLOGY 2018 yılında kurulmuştur. Firmamız etkin olduğu web tasarım, grafik tasarım ve web yazılım alanlarında faaliyet göstermektedir. Güncel altyapısı sayesinde günümüz koşullarına uygun profosyonel çalışmalar çıkarmaktadır. Firmanın temel koşulları müşteri memnuniyeti olup her zaman güvenilir ve başarılı bir şekilde yola devam etmektedir.


İLETİŞİM BİLGİLERİ
İstanbul/TÜRKİYE
www.zeroonetec.com
Telefon: +90 531 277 7101
copyright © 2019 ZEROONETEC.COM Tüm Hakları Saklıdır.