ZERO ONE TECHNOLOGY - CRM NEDİR?

CRM nedir sorusuna firmamızın şu şekilde yanıt vermektedir.

Crm iş akış ve yönetim sistemi olarak adlandırabilir.

Firmanız içerisinde yapılacak olan işlemlerin masaüstü uygulaması haline getirilip uyarlanmasıdır.

İş süresi şu şekilde yürütülmektedir; Firmanız içerisinde ekip arkadaşlarınız ile vakit geçirip yaptığı işleri inceleyip analiz yaptıktan sonra firmamımız üzerinde çalışmalar sağlamaktayız.

Yapmış olduğumuz çalışmaları sizlerle beraber uyarlayıp düzenledikten sonra sizlerinde uygun gördüğü şekilde tasarlayıp ve kullanılabilir hale getirmeden önce ekip arkadaşlarınız ile ön bir çalışma yayıp demo sürümünde gelişmeler sağlamaktayız.

Programın önerdiğim yönleri ise herhangi bir mail trafiği, hata ve zaman kaybı olmadan en hızlı şekilde haberleşme açısından büyük etken göstermekteyiz.

Şirket içerisinde bulunan bir işi gerekli birimlere ve kişilere daha önceden belirlenmiş kişiler otomatik görüntüleyip işi sonlandırabildiği için bir sonraki kişiye zaman kaybı olmadan iletebilmektedir.

Günümüz teknolojisinde çoğu firmanın kullanmakta olduğu crm uygulamalarını sizlerinde kullanabilmesi açısından Zero One Technology sizlere hizmet sunmaktadır.

ZERO ONE TECHNOLOGY 2018 yılında kurulmuştur. Firmamız etkin olduğu web tasarım, grafik tasarım ve web yazılım alanlarında faaliyet göstermektedir. Güncel altyapısı sayesinde günümüz koşullarına uygun profosyonel çalışmalar çıkarmaktadır. Firmanın temel koşulları müşteri memnuniyeti olup her zaman güvenilir ve başarılı bir şekilde yola devam etmektedir.


İLETİŞİM BİLGİLERİ
İstanbul/TÜRKİYE
www.zeroonetec.com
Telefon: +90 531 277 7101
copyright © 2019 ZEROONETEC.COM Tüm Hakları Saklıdır.