ZERO ONE TECHNOLOGY - WEB YAZILIM NEDİR?

WEB YAZILIM NEDİR? Zero One Technology - Hakkımızda - Web Tasarım - Web Yazılım - Grafik Tasarım - Seo - E-Ticaret - Crm - Google Reklamları - Facebook Reklamları - Sosyal Medya Danışmanı

Web Yazılım nedir sorusuna firmamızın şu şekilde yanıt vermektedir.

Web yazılım şirketiniz ihtayaçlarını doğrultusunda firmanınızın iş yükünü azaltabilmek için uyarlanmış oluşturulmuş programlara denilmektedir.

Şirketiniz bünyesinde oluşan örnek olarak muhasebe - satınalma - finans departmanlarınız arasında oluşan yazı, belge ve mail trafiğini azaltarak sonuca daha hızlı yollar ile çözüm sağlayabilmek için uyarlanmış yazılımlar büyük bir etken olarak sunulabilir.

Zero One Technology olarak bu alanda referans olarak müşterilerimize yapmış olduğumu web yazılımlara örnek olarak E-Arşiv, Sipariş Takip ve Demirbaş uygulamaları örnek gösterebiliriz.

Firmalar için tanıtım için web tasarım ve web sitesi ne kadar önemli bir konu ise aynı şekilde web yazılım ve crm programlarına da bu şekilde bakmaktayız.

Firmaların içerisinde departman ve müşterilerine daha hızlı ve güvenilir hizmet sunubilmeleri için kurulmuş olacak web yazılımı firmanın iş yükünü azaltıp iş sonucuda hatasız ve hızlı yol alabilmeleri için yüksek bir etkendir.

Zero One Technology ile çalışmış olduğunuz firmanız içerisinde sizinle vakit geçirip şirket analizi yapmaktadır. Bu şekilde firmanınızın işlerini ve yoğun olduğu yerleri takip edip en uygun web yazılımını size sunmuş olacağız.

Yapılmış olan analizleri firmamız içerisinde uygun çalışmalar ile doğru bir yazılım oluşturarak firmanınız iş yükünü azaltıp sizlere daha iyi bir çalışmalar sunmaktadır.

Daha sonrasında geliştirebilir bir ortamda yapılan yazılımlar sizlere iş sonrası geliştirme ve destek imkanı sunduğumuz için bizi tercih etmeniz için gerekli bir neden olarak sunuyoruz.

Web yazılım günümüzde iş yükünü azaltmak için, kitle içinde iletişim sağlanabilmesi adına ve bir çok işin web ortamına aktarılmasında kullanılmaktadır.

ZERO ONE TECHNOLOGY 2018 yılında kurulmuştur. Firmamız etkin olduğu web tasarım, grafik tasarım ve web yazılım alanlarında faaliyet göstermektedir. Güncel altyapısı sayesinde günümüz koşullarına uygun profosyonel çalışmalar çıkarmaktadır. Firmanın temel koşulları müşteri memnuniyeti olup her zaman güvenilir ve başarılı bir şekilde yola devam etmektedir.


İLETİŞİM BİLGİLERİ
İstanbul/TÜRKİYE
www.zeroonetec.com
Telefon: +90 531 277 7101
copyright © 2019 ZEROONETEC.COM Tüm Hakları Saklıdır.