ZERO ONE TECHNOLOGY - E-TICARET NEDİR?

E-TICARET NEDİR? Zero One Technology - Hakkımızda - Web Tasarım - Web Yazılım - Grafik Tasarım - Seo - E-Ticaret - Crm - Google Reklamları - Facebook Reklamları - Sosyal Medya Danışmanı

e-Ticaret nedir sorusuna firmamızın şu şekilde yanıt vermektedir.

e-Ticaret sistemleri firmanızın gündelik hayatta yapmış olduğu satışları sanal ortama taşıyarak internet üzerinden yapılmış olan satışlara denmektedir.

E-ticaret sitelerinde firmanız üzerinden bulunan ürün bilgilerini en doğru ve özgün içerikler ile sisteme ekleyip aramalarda hedef kitleye ulaştırabilmekteyiz.

Sistem içerisinde sizin belirlemiş olduğu ödeme seçenekleri ile; Kapıda ödeme, Kredi Kartı ve havale sistemleri örnek verilebilir.

Zero One Technology kullanmış olduğu altyapı sayesinde güvenli e-ticaret sistemleri sağlayarak web sitesinizi daha güvenli hale getirip kullanıcılara satın alabilme imkanı vermektedir.

Günümüz koşullarına aktif olarak kullanılan internet alışverişi firmanızın daha fazla kitleye daha uygun maaliyetler satış yapabilmesi için önemli etkendir.

Sizlere sunmuş olduğumun kontrol paneli sayesinde sınırsız sayıda içerik, ürün, kampanya girişi sağlayarak basit ve kullanılabilir panelimiz sayesinde rahatlıkla ürün ekleyip satışa sunabilmektesiniz.

e-Ticaret sistemlerinde banka ve bankalarla yapılan anlaşmalar sayesinde herhangi bir ek ücret, komisyon ödemen anlık satış ve para aktarımı sağlayabilirsiniz.

ZERO ONE TECHNOLOGY 2018 yılında kurulmuştur. Firmamız etkin olduğu web tasarım, grafik tasarım ve web yazılım alanlarında faaliyet göstermektedir. Güncel altyapısı sayesinde günümüz koşullarına uygun profosyonel çalışmalar çıkarmaktadır. Firmanın temel koşulları müşteri memnuniyeti olup her zaman güvenilir ve başarılı bir şekilde yola devam etmektedir.


İLETİŞİM BİLGİLERİ
İstanbul/TÜRKİYE
www.zeroonetec.com
Telefon: +90 531 277 7101
copyright © 2019 ZEROONETEC.COM Tüm Hakları Saklıdır.